Den naturlige partneren innen byggautomasjon, i dag og i fremtiden

saas prosjekt
mockup
Om oss

Saas Prosjekt

SAAS Prosjekt er din naturlige partner når det gjelder byggautomasjon for næringsbygg i Oslo, Akershus og Buskerud. Vi har bred kompetanse og dedikerte medarbeidere, som tar ansvar for styring og regulering av bygget fra A til Å – fra tidlig rådgivning til anlegget står ferdig.

Våre installasjoner bidrar til å holde driftskostnadene lavest mulig, med brukervennlige løsninger for optimal drift og service. SAAS Prosjekt ligger i fremste rekke når det gjelder avansert teknologi innen byggautomasjon.

SAAS Prosjekt ble etablert i 2005, og vi har mange store og gode referanseprosjekter. Vi lever etter mottoet «Vi sier hva vi gjør, og gjør hva vi sier», og ønsker å utgjøre den lille forskjellen.

Kjetil Hverven Hansen – daglig leder

Visjon

SAAS har som visjon at våre kunder og partnere skal velge oss som en naturlig partner i dag og i fremtiden.

Vi skal opptre ydmyke til oppgaven vi gis og bestrebe å bli best på det vi driver med slik at du som kunde eller partner skal få den gode opplevelsen og derfor velge oss som partner både nå og i fremtiden.

Mål

Våre løsninger skal være et naturlig førstevalg som høyner ambisjonsnivået hos våre kunder og de ansatte.

Vi ønsker å være en aktiv samarbeidspartner gjennom hele installasjonens levetid. Vi skal opprettholde høy fleksibilitet samt opptre endringsvillige til våre omgivelser. Totalt sett være en attraktiv arbeidsgiver.

Miljø

I tillegg til å tenke miljø i det daglige og våre prosjekter er våre moderne miljøbevisste løsninger en stor bidragsyter til å senke energiforbruket i våre kunders bygg gjennom hele byggets levetid.

SAAS Prosjekt tar ansvar og har roller innenfor miljø klassifiseringen BREEAM. Vi har ambisjoner om å spare miljøet internt samt bidra til at våre kunder høyner sine miljø ambisjoner.


ProsjektGjennomføring

Planlegging og design
Gjennomføring
Kontroll og monitorering
Avslutning

Våre Prosjekter

Service / Ettermarked

Vårt servicekonsept er delt inn i moduler som er med og sikrer at bygget har en sikker og miljøvennlig drift. SAAS skreddersyr sine løsninger og moduler slik at de passer til både brukere av bygget og dens driftsorganisasjon.

Fjernsupport

Sikrer rask support og tilgang til kvalifisert personell med kjennskap til installasjonen.

Visuell inspeksjon - Funksjonstest

Sikrer at feil finnes på ett tidlig stadium. Alle avvik rapporteres med løsningsforslag eller rettes på stedet.

Backup

Sikrer at korrekt og oppdatert konfigurasjon og programvare er lagret utenfor installasjonen.

Optimalisering av regulering og energiforbruk

Sikre energi økonomisk drift uten vesentlig komfort nedsettelse. Grep blir utført, omfattende endringer rapporteres og gjennomgås med kunden.

Daglig driftstilsyn og overvåkning

Sikrer at drifts- og grafikkmessige feil i anlegget blir oppdaget på ett tidlig tidspunkt.

Kurs og opplæring

Sikrer riktig kompetanse på driftspersonell. Forståelsen for driften økes, noe som sikrer at byggherren selv er i stand til å utføre justeringer på anlegget.

Samarbeidspartnere


Vi i SAAS Prosjekt

Kjetil Hverven Hansen

Daglig leder

452 39 753
Kjetil@saasprosjekt.no

Eva Lybæk

Regnskaps- og økonomiansvarlig

907 36 820
Eva@saasprosjekt.no

Ole Thomas Baalerud Tranum

Teknisk leder

919 98 815
Ole@saasprosjekt.no

Simen Killingen Magnussen

Serviceleder

926 89 929
Simen@saasprosjekt.no

Raymond Andreassen

Serviceingeniør

488 49 904
Raymond@saasprosjekt.no

Jarl Holdø

Servicetekniker

934 60 389
Jarl@saasprosjekt.no

Chris Esaiassen

Automatiker Serviceavd.

919 06 795
Chris@saasprosjekt.no
Oliver 2022

Oliver Bjørnstad

Lærling Automatiker

988 65 576
Oliver@saasprosjekt.no

Jonas Lehn-Pedersen

Prosjektleder

986 54 070
Jlp@saasprosjekt.no

Fredrik Sander Uldal

Automatiker Prosjekt

955 27 310
Fredrik@saasprosjekt.no

Joakim Haarberg Haug

Prosjektingeniør

930 33 494
Joakim@saasprosjekt.no

Elena Stakland Wee

Prosjektingeniør

464 65 895
Elena@saasprosjekt.no
Noe du lurer på?

Kontakt oss

Din beskjed er sendt!
Det oppstod et problem. Vennligst se over skjemaet.
Adresse

Brobekkveien 80
0582 Oslo
Norway